ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Flygelduk 10027188
nr 1002 7188
Flygelduk
Paisleymönster
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:10:41
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6